Fungoo Treehouse
3 999,00 zł brutto
5 w magazynie (może być zamówiony)
FUNGOO TREEHOUSE 3 to rozbudowany plac zabaw z domkiem, doskonały do przydomowych ogrodów. Znajdziesz w nim wszystko, co potrzebne do świetnej zabawy: ściankę wspinaczkową i rampę z liną, które zamieniają każde wejście w małą przygodę. Podłoga zestawu idealnie nadaje się do urządzenia bazy w ogrodzie, półka na zabawki pomaga utrzymać porządek, a domek staje się miejscem spotkań dzieci i ich przyjaciół.
Informacje dodatkowe
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 443 × 501 × 272 cm |
| Wysokość platformy | 125cm |
| Kotwy gruntowe w zestawie | Tak |
| Maksymalna liczba użytkowników | 12 |
| Długość zjeżdżalni | 220cm |
| Odpowiedni przedział wiekowy | 3-10 lat |
| Drewno przycięte na wymiar | Tak |
| Zabezpieczenie drewna | Impregnacja ciśnieniowa KDI |
| Kolor ślizgawki | CZERWONY, NIEBIESKI, ZIELONY, ŻÓŁTY |
| Koszt zwrotu(PLN) | 500 |
Szczegóły Produktu
FUNGOO TREEHOUSE 3 to rozszerzony plac zabaw z domkiem, idealny do ogrodów przydomowych. Zawiera wszystko, co potrzebne do świetnej zabawy. Ściana wspinaczkowa i rampa z liną sprawią, że każda wspinaczka stanie się małą przygodą. Podłoga zestawu skrywa wszystko, co potrzebne do organizacji bazy ogrodowej. Półka na zabawki pomoże utrzymać porządek w ogrodzie, a domek stanie się miejscem spotkań dzieci z przyjaciółmi. Dodatkowo przestrzeń pod podłogą wieży może łatwo zamienić się w piaskownicę. Akcesoria dołączone do zestawu – ster i teleskop – przeniosą maluchy do morza wyobraźni. Dzięki nim dzieci przez chwilę staną się odważnymi żeglarzami. TREEHOUSE to spełnienie marzeń każdego malucha, a także okazja do odpoczynku dla rodziców.
Wyposażenie:
- Zjeżdżalnia 2,2m
- 6 kotw zabezpieczających plac zabaw w ziemi
- Wieszaki i osłony na śruby
- Zestaw desek
- Przytulny domek z syntetycznym dachem (wodoodporny)
- Piracki ster
- Teleskop
- Rampa z liną do wspinaczki
- Piaskownica
- Ściana wspinaczkowa z 6 kamieniami
- Stolik piknikowy
- Zestaw narzędzi do montażu
- Instrukcja montażu krok po kroku
- Metalowy łącznik do budowy huśtawki
- 2 x Czerwone płaskie siedzenia z hakami i linami
- Drabinka z metalowymi szczeblami
podobne produkty












